Indeling zondag

Indeling kantinedienst zondag

Leden die in het lopende seizoen 16 jaar worden en alle leden die ouder zijn dan 16 jaar worden 3 tot 4 zondagen in het seizoen ingedeeld voor het draaien van kantinedienst. Een kantinedienst duurt  ongeveer 2 uur. Aan het begin van het seizoen wordt een overzicht rondgestuurd zodat een ieder weet op welke dagen men is ingedeeld. Kantinediensten mogen onderling geruild worden, maar geef dit dan wel tijdig door aan Mervyn.

De exacte tijden van de kantinedienst worden in de week voorafgaand door Mervyn via WhatsApp doorgegeven.

Bij het niet komen opdagen van een kantinedienst zal er via een Rabobank-betalingsverzoek/Tikkie een boete van € 25,- worden verstuurd. Bij niet betalen van deze boete mag de betreffende speler niet meedoen aan de wedstrijden.

Mervyn Heinis
06-52454317
mervynheinis@quicknet.nl

Groep Zondag Leden
Groep 1 (HB) zondag 1 september 2019
zondag 6 oktober 2019
zondag 19 april 2020
zondag 24 mei 2020
Raymond Brandsma
Sean Paterson
Martin Appel
Sander Mulder
Bryan Pronk
Anne Goeman
Ilse Roelofsen
Meike Houtkooper
Laura Swart
Sandra de Geus
Groep 2 (HB) Zondag 8 september 2019
Zondag 13 oktober 2019
Zondag 26 april 2020
Zondag 31 mei 2020
Hans Schuit
Wouter Bakker
Robert Bleeker
Rene Vlaar
Ruben Kiemel
Jaimie Gorski
Rosa Bosselaar
Mijke Truijens
Mayra Schilder
Stefanie Groot
Groep 3 (HB) Zondag 15 september 2019
Zondag 20 oktober 2019
Zondag 3 mei 2020
Zondag 7 juni 2020
Dennis van Truijen
Mathijs Leurs
Cor van Bavel
Marcel van de Burg
Maarten Jonker
Jelle Schoon
Eline Konijn
Sterre Zijp
Lieke van Baar
Britte Kaandorp
Groep 4 Zondag 27 oktober 2019
Zondag 1 december 2019
Zondag 2 februari 2020
Zondag 8 maart 2020
Jasper Bakker
Camiel van de Streek
Daan van de Burg
Cees Waal
Paul Nicolaij
Johan Hubers
Tom Kiemel
Lars de Moel
Dex Alles
Mike Birekoven
Groep 5 Zondag 3 november 2019
Zondag 8 december 2019
Zondag 9 februari 2020
Zondag 15 maart 2020
Jeffrey Dolk
Mark Oosterveer
Ted de Lange
Bart Moerland
Andre Brandsma
Ruben Torenvlied
Paul Baar
Tim Schilder
Stanley Zuurbier
Groep 6 Zondag 10 november 2019
Zondag 15 december 2019
Zondag 16 februari 2020
Zondag 22 maart 2020
Ruben van de Streek
Johan Dewus
Brayan de Groot
John Oly
Bert Paasman
Alistair Paterson
Sam Lubberdink
Bas Houtkooper
Martin Bakker
Groep 7 Zondag 17 november 2019
Zondag 19 januari 2020
Zondag 23 februari 2020
Zondag 29 maart 2020
Nordin Ourhris
Ronald Plugboer
Cengiz Ozhzinedar
Daniel Leek
Bjorn Schelhaas
Hans Schoon
Henk van de Streek
Patrick van Dam
Angelo Kiel
Groep 8 Zondag 24 november 2019
Zondag 26 januari 2020
Zondag 1 maart 2020
Sahin Yildirim
Stefan Molenkamp
Robert Paterson
Fred Tieken
Jos Polle
Ivo de Vries
Sam de Vries
Jet Nicolaij
Groep 9 (HB) Zondag 22 september 2020
Zondag 5 april 2020
Zondag 10 mei 2020
Zondag 14 juni 2020
Mike Leeflang
Damian Willemsen
Flip Nicolaij
Rik de Lange
Kai van Zwanenburg
Denise Vaalburg
Jasmijn Truijens
Marissa van den Broek
Louelle Beers
Donna Koeckhoven
Beaudylle Swinkels
Groep 10 (HB) Zondag 29 september 2019
Zondag 12 april 2020
Zondag 17 mei 2020
Zondag 21 juni 2020
Koen Klaver
Robin Stoop
Laurens de Vries
Julian van der Rijt
Bart Grummel
Melissa Brandsma
Laura Gunther
Nicole Schilder
Yvonne de Lange
Kim Danenberg
Cynthia Bos