Kantinediensten

Indeling Kantinedienst (donderdag)

In onderstaand schema is de indeling van de kantinediensten op de donderdagavond voor het seizoen 2018-2019 terug te vinden.

Datum Datum
30 augustus 2018 Fred Tieken 14 februari 2019 Alistair Paterson
6 september 2018 René Helmhout 21 februari 2019 Mathijs Leurs
13 september 2018 Kees Keuning 28 februari 2019 Cor van Bavel
20 september 2018 John Oly 7 maart 2019 Mervyn Heinis
27 september 2018 Alistair Paterson 14 maart 2019 Jeroen Klooster
4 oktober 2018 Mathijs Leurs 21 maart 2019 Björn Roselaar
11 oktober 2018 Cor van Bavel 28 maart 2019 Fred Tieken
18 oktober 2018 Mervyn Heinis 4 april 2019 René Helmhout
25 oktober 2018 Jeroen Klooster 11 april 2019 Kees Keuning
1 november 2018 Björn Roselaar 18 april 2019 John Oly
8 november 2018 Fred Tieken 25 april 2019 Alistair Paterson
15 november 2018 René Helmhout 2 mei 2019 Mathijs Leurs
22 november 2018 Kees Keuning 9 mei 2019 Cor van Bavel
29 november 2018 John Oly 16 mei 2019 Mervyn Heinis
6 december 2018 Alistair Paterson 23 mei 2019 Jeroen Klooster
13 december 2018 Mathijs Leurs 30 mei 2019 Björn Roselaar
20 december 2018 Cor van Bavel 6 juni 2019 Fred Tieken
27 december 2018 Mervyn Heinis 13 juni 2019 René Helmhout
3 januari 2019 Jeroen Klooster 20 juni 2019 Kees Keuning
10 januari 2019 Björn Roselaar 27 juni 2019 John Oly
17 januari 2019 Fred Tieken 4 juli 2019 Alistair Paterson
24 januari 2019 René Helmhout 11 juli 2019 Mathijs Leurs
31 januari 2019 Kees Keuning 18 juli 2019 Cor van Bavel
7 februari 2019 John Oly 25 juli 2019 Mervyn Heinis

 

Indeling Kantinedienst (zaterdag)

Ouders/verzorgers van leden tot 16 jaar worden 1 à 2 keer per seizoen ingedeeld voor het draaien van de kantinedienst op de zaterdag. In onderstaand overzicht is de indeling voor de tweede seizoenshelft terug te vinden.

Verhinderd?
Als u verhinderd bent op de zaterdag dat u staat ingepland dan dient u zelf onderling te ruilen of zelf voor vervanging te zorgen. Geef dit dan wel door aan Lianne.

Boete
Bij het niet komen opdagen van een kantinedienst zal er via een Rabobank-betalingsverzoek/Tikkie een boete van € 25,- worden verstuurd. Bij niet betalen van deze boete mogen het kind/de kinderen van de betreffende ouders/verzorgers niet meedoen aan de wedstrijden.

Lianne de Jong
06-31562902
lianne.dejong@quicknet.nl

Tweede seizoenshelft – januari t/m mei 2019 (versie december 2018

Datum Ouder(s) van: Ouder(s) van:
26 januari 2019 Jacob Goeman & Coen Rinkel
2 februari 2019 May Britt Weel & Dean Valev
9 februari 2019 Elize Vlaar & Imke Leerlooier
16 februari 2019 Martin Bakker & Theo Groot
23 februari 2019 Jamie Selhorst & Anouk Zuurbier
2 maart 2019 Daisy Moerland & Wessel Dekker
9 maart 2019 Tobias Kok & Wessel van Ingen
16 maart 2019 Thijs Duinmaijer & Rosali Stam
23 maart 2019 Quinten van Kalken & Noah Dean Hoffman
30 maart 2019 Tim Steenhuis & Eden Tervoort
6 april 2019 Luca Reekers & Sam Lind
13 april 2019 Max Kromhout & Luke Edel
20 april 2019 Adne Vermaire & Roy Birekhoven
27 april 2019 Tobias Hellewegen & Ids Houtkooper
4 mei 2019 Stijn Mol & Aranka Verhoeff
11 mei 2019 Jasmijn Verstegen & Aurelia van der Wel
18 mei 2019 Anne-Floor Danhoff & Jenna Zwaga
25 mei 2019 Maud Impink & Denise Schilder
1 juni 2019 Emine Veldman & Isa Glorie

 

 

Indeling Kantinedienst (zondag)

Leden die in het lopende seizoen 16 jaar worden en alle leden die ouder zijn dan 16 jaar worden 3 tot 4 zondagen in het seizoen ingedeeld voor het draaien van kantinedienst. Een kantinedienst duurt  ongeveer 2 uur. Aan het begin van het seizoen wordt een overzicht rondgestuurd zodat een ieder weet op welke dagen men is ingedeeld. Kantinediensten mogen onderling geruild worden, maar geef dit dan wel tijdig door aan Mervyn.

De exacte tijden van de kantinedienst worden in de week voorafgaand door Mervyn via WhatsApp doorgegeven.

Bij het niet komen opdagen van een kantinedienst zal er via een Rabobank-betalingsverzoek/Tikkie een boete van € 25,- worden verstuurd. Bij niet betalen van deze boete mag de betreffende speler niet meedoen aan de wedstrijden.

Mervyn Heinis
06-52454317
mervynheinis@quicknet.nl

Groep Zondag Leden
Groep 1 (HB) zondag 2 september 2018
zondag 7 oktober 2018
zondag 21 april 2019
zondag 26 mei 2019
Raymond Brandsma
Sean Paterson
Martin Appel
Sander Mulder
Bryan Pronk
Anne Goeman
Ilse Roelofsen
Meike Houtkooper
Myrthe Langedijk
Sandra de Geus
Groep 2 (HB) Zondag 9 september 2018
Zondag 14 oktober 2018
Zondag 28 april 2019
Zondag 2 juni 2019
Hans Schuit
Wouter Bakker
Robert Bleeker
Rene Vlaar
Ruben Kiemel
Jaimie Gorski
Rosa Bosselaar
Mijke Truijens
Mayra Schilder
Stefanie Groot
Groep 3 (HB) Zondag 16 september 2018
Zondag 21 oktober 2018
Zondag 5 mei 2019
Zondag 9 juni 2019
Dennis van Truijen
Mathijs Leurs
Cor van Bavel
Marcel van de Burg
Maarten Jonker
Jelle Schoon
Eline Konijn
Sterre Zijp
Lieke van Baar
Britte Kaandorp
Groep 4 Zondag 28 oktober 2018
Zondag 2 december 2018
Zondag 10 februari 2019
Zondag 17 maart 2019
Jasper Bakker
Camiel van de Streek
Mohamed Elouahmani
Jimmy Blankendaal
Jeroen Helmhout
Rene Helmhout
Johan Hubers
Daan van de Burg
Tom Kiemel
Lars de Moel
Groep 5 Zondag 4 november 2018
Zondag 9 december 2018
Zondag 17 februari 2019
Zondag 24 maart 2019
Jeffrey Dolk
Mark Oosterveer
Bryan van de Bos
Ted de Lange
Bart Moerland
Paul Nicolaij
Andre Brandsma
Arjen Meijerhof
Joris Hanani Juma
Ruben Torenvlied
Groep 6 Zondag 11 november 2018
Zondag 16 december 2018
Zondag 24 februari 2019
Zondag 31 maart 2019
Antar Attia
Ruben van de Streek
Brayan de Groot
Johan Oly
Bert Paasman
Alistair Paterson
Ben Vergers
Sam Lubberdink
Bas Houtkooper
Johan Dewüs
Groep 7 Zondag 18 november 2018
Zondag 27 januari 2018
Zondag 3 maart 2019
Nour-eddine Ourhis
Ronald Plugboer
Cengiz Ozhzinedar
Daniel Leek
Bjorn Schelhaas
Hans Schoon
Henk van de Streek
Patrick van Dam
Ferry Dolk
Groep 8 Zondag 25 november 2018
Zondag 3 februari 2019
Zondag 10 maart 2019
Sahin Yildirim
Stefan Molenkamp
Niels Silver
Robert Paterson
Fred Tieken
Cees de Waal
Jos Polle
Ivo de Vries
Sam de Vries
Groep 9 (HB) Zondag 23 september 2018
Zondag 7 april 2019
Zondag 12 mei 2019
Zondag 16 juni 2019
Mike Leeflang
Rick Langedijk
Flip Nicolij
Rik de Lange
Sam Lubberdink
Denise Vaalburg
Jasmijn Truijens
Sanne de Lange
Louelle Beers
Donna Koeckhoven
Groep 10 (HB) Zondag 30 september
Zondag 14 april 2019
Zondag 19 mei 2019
Zondag 23 juni 2019
Christiaan Dolk
Bas Plekker
Robin Stoop
Laurens de Vries
Julian van der Rijt
Melissa Brandsma
Laura Gunther
Yvonne de Lange
Kim Danenberg
Linda Schilder